Ο Ιερός Ναός της Αγίας Τριάδας με τη βοήθεια των χριστιανών πιστών, της περιοχής του Μινσκ όπου βρίσκεται, αγόρασε ατομικό προστατευτικό εξοπλισμό για τους άπορους κατοίκους του Μινσκ. Η ενορία πρόσφερε απολυμαντικά, γάντια και μάσκες στους άπορους από δωρεές ενοριτών για το συγκεκριμένο φιλανθρωπικό σκοπό.
Πατριαρχείο Μόσχας
09 Μαΐου, 2020
Ο Ιερός Ναός Αγίας Τριάδας αγόρασε μάσκες για άπορους του Μινσκ
Διαδώστε:
![](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2020/05/1-133.jpg)
Διαδώστε: